Czym Was wzmocnimy w tym roku:

Dzień 1:

- Pomysł na matmę

czyli gry i zabawy oswajające dzieci z matematyką. Hanka Warchałowska zaprezentuje Wam zabawy karciane, zgadywanki i zagadki matematyczne. Powiązanie edukacji matematycznej z polonistyczną.

- Akcja aktywizacja

czyli integracja bilateralna w praktyce. Rozwijamy układ motoryczny i sensoryczny. Ćwiczymy świadomość ciała, równowagę, współpracę między półkulami mózgu i koordynację.

- Czytamy i mówimy

czyli utalentowany i hipnotyzujący Igor Fijałkowski, zaprezentuje Wam, jak połączyć magię lalek z ramowym programem lektur oraz wymaganiami stawianymi nauczycielom!.

- Kochamy lektury

czyli spotkanie z Łukaszem Wierzbickim, który zarazi Was miłością do podróży i pokaże, jak przekazać tę miłość dalej. Pokochacie uczucie zwiastujące nową, daleką wyprawę w nieznane.

- Pomoc małej głowie

czyli przegląd najróżniejszych metod aktywizujących, dzięki którym z pomocą Małgorzaty Swędrowskiej zaangażujecie uczniów, wesprzecie ich procesy myślenia i uczenia się, rozwój kreatywności i poprawę komunikacji waszych dzieci.

- Muzyka z całego świata

czyli Hania Warchałowska w nowej odsłonie ruchu i piosenki w towarzystwie Batii Strauss. Będziecie dyrygentem podczas najważniejszych dni w roku.

- Akademia Małego Psychologa

czyli wszystko o inteligencji wielorakiej Gardnera. Hanka Warchałowska wskaże Wam, jak rozwijać potencjał dziecka zgodnie z dominującym rodzajem inteligencji.

- Dialog na medal

Dzięki Wam dzieci lepiej poznają siebie, własne talenty czy uzdolnienia, swoje mocne i słabe strony. Ponadto nauczycie je kształtować umiejętność planowania własnego rozwoju edukacyjnego a także pogłębiania relacji.

Dzień 2:

- Świat Lalek

Igor Fijałkowski pokaże Wam, jak omówić lektury z pomocą … lalek. Wspólnie zanurzycie się, nadacie sens i nowe spojrzenie bohaterom książek dla dzieci!

- Tanecznie przez Polskę

czyli warsztaty z tańców znanych i nieznanych w różnych regionach. Krakowiak, polonez i mazur – połączenie wartościowej historii ze świetną zabawą.

- Class? YES!

czyli wplatamy język angielski w szkolną i przedszkolną codzienność.

- Z Battią Strauss przez cały rok

czyli coroczne spotkanie z Hanią Warchałowską w kompletnie nowej odsłonie. Gramy, śpiewamy i tańczymy, czyli z muzyką dobrze się bawimy!