Wzmacniacz Nauczanki

Poznań, 22-23 marca 2019 r.

Czym Was wzmocnimy w tym roku:

Dzień 1:

- Pomysł na matmę

czyli gry i zabawy oswajające dzieci z matematyką. Hanka Warchałowska zaprezentuje Wam zabawy karciane, zgadywanki i zagadki matematyczne. Powiązanie edukacji matematycznej z polonistyczną.

- Akcja aktywizacja

czyli integracja bilateralna w praktyce. Rozwijamy układ motoryczny i sensoryczny. Ćwiczymy świadomość ciała, równowagę, współpracę między półkulami mózgu i koordynację.

- Pomoc małej głowie

czyli przegląd najróżniejszych metod aktywizujących, dzięki którym z pomocą Małgorzaty Swędrowskiej zaangażujecie uczniów, wesprzecie ich procesy myślenia i uczenia się, rozwój kreatywności i poprawę komunikacji waszych dzieci.

- Muzyka z całego świata

czyli Hania Warchałowska w nowej odsłonie ruchu i piosenki w towarzystwie Batii Strauss. Będziecie dyrygentem podczas najważniejszych dni w roku.

- Akademia Małego Psychologa

czyli wszystko o inteligencji wielorakiej Gardnera. Hanka Warchałowska wskaże Wam, jak rozwijać potencjał dziecka zgodnie z dominującym rodzajem inteligencji.

- Dialog na medal

czyli nauczycie się patrzeć na świat oczami dziecka. Dzięki Wam dzieci lepiej poznają siebie, własne talenty czy uzdolnienia, swoje mocne i słabe strony. Ponadto nauczą się kształtować umiejętność planowania własnego rozwoju edukacyjnego a także nauczą się pogłębiać relacje.

Dzień 2:

- Czytamy i mówimy Łukasz Wierzbicki

Łukasz Wierzbicki pokaże Wam, jak przedstawić lektury z pomocą Dramy. Zanurzycie się w powieść z innego świata, cofniecie w czasie do XIII wieku oraz odbędziecie egzotyczną podróż!

- Tanecznie przez Polskę

czyli warsztaty z tańców znanych i nieznanych w różnych regionach. Krakowiak, polonez, i mazur – połączenie wartościowej historii ze świetną zabawą.

- Class? YES!

czyli wplatamy język angielski w szkolną i przedszkolną codzienność.

- Tanecznie przez Polskę

czyli warsztaty z tańców znanych i nieznanych w różnych regionach.

- Z Batti Strauss przez cały rok

czyli coroczne spotkanie z Hanią Warchałowską w kompletnie nowej odsłonie. Gramy, śpiewamy i tańczymy, czyli z muzyką dobrze się bawimy!